ELINA TOOMLA

BWG veteranist kondiiter, kes Tallinna tulles katab alati laua maitsvate pirukate ja kookidega. Usin sammuja, kellele challanges vastast ei ole. Elina on positiivne,avameelne ja hästi sõbralik kolleeg.

RAGNAR VALDSTEIN

Hea näide, et ülemus võib ka normaalne olla. Seltskonna motiveerija, kel hea tuju ja naljad on alati seljakotiga kaasas. Kui aga need ei aita, siis jagab aga hästi hoitud tarkuseid. On suur tegija ka motospordis.

KÄTLIN SEPIK

Wörkahoolik, kes jagab tasuta positiivsust ning on moraalseks toeks ja abiks.

DANIIL PETROVITŠ

BWG muhedaim kolleeg, kes tegeleb kõiksugu transpordiga igast maailmaotsast. Hea semu, kel lahe huumorimeel, meeletu töövõime ja , kes igas olukorras suudab rahulikuks jääda.

OLESJA JUMAŠEVA

Töökas ja entusiastlik, kel alati positiivne meel.

RAIDO NIKONOROV

On positiivne ja lõbus motomees. Suurte kogemuste ja teadmistega, kes töötab nii kontoris laua taga ja kui ka Ibizal puhkust nautides. Hea õpetaja, kes julgustab igatühte endast maximumi andma.

RAIDO KULL

Multitalent, kes on proffessionaal nii logistikas kui ka fotograafias. Raido on sportlik, harrastab tervislikke eluviise ja kadestamisväärselt alati positiivsust täis. 

RAGNAR NAUKA

BWG spordihing, kes jookseb rohkem kui teised kokku. Mängleva kergusega läbi ühe maratoni teise järel. Üks rahulik BWG liige, kelle silmis kunagi ei näe paanikat. Töös on süsteemne ja punktuaalne.

TRIIN HANIKAT

Triin on tõeline meeskonnamängija, kes on alati valmis oma kolleege aitama. Vabal ajal on Triinu kireks rallisport, kus ta vabalt toimetab nii kaardilugejana, kuid ei ütle ära ka mehaaniku ametist.

MERLI OAGO

Kui teda parasjagu arvuti taga ei ole, siis vōib teda leida jõusaalist vōi mootoratta seljast. Merli on väga tähelepanelik, positiivne ja sōbralik kolleeg, kes ei ütle kunagi uutele pōnevatele väljakutsetele ei.

MARIKA TIRU

Ehk hellitavalt Boss. Meeletult töökas ja kannatlik, kes tuleb igast lootustetust olukorrast välja ja leiab igale olukorrale lahenduse. Super seltsiline ja kaasamineja kõiges, mis BWGs saab ettevõetud. Matkasell, kel auto põhivarustuses on olemas kummipaat ja korralik matkavarustus.

JELENA KURDINA

Tõusev täht logistikas. Sõbralik, lahke,õpihimuline, kelle pühendumine on eeskujuks meile kõigile

ANETE ANGELA KAEVAND

Meie seltskonnatäht, kel naeratus alati näol ja tuju hea. Pühendunud kolleeg, kes näeb palju vaeva ning kui vaja midagi ära teha, siis alati saab tehtud.